kolmapäev, 30. mai 2018

LEMMIK

Peaaegu iga laps tahaks endale ühte lemmikut, kelle eest hoolitseda, kellele jagada oma hellust ja armastust...
Kevadel valmisid kollaažid laste lemmikutest. Sellised vahvad loomakesed teevad südame soojaks nii suurtel kui väikestel.
Häid mõtteid!







reede, 25. mai 2018

LOODUSEGA KOOS

Kui õues on suviselt soe, siis kes suudab Päikese kutsele vastu panna?!
Nii seadsimegi sammud välja ja tegime koostöös loodusega hoopis isemoodi tunni. Paaristööna valminud pildid on kõik nii mõnusalt omanäolised.
Häid mõtteid!












kolmapäev, 23. mai 2018

"EESTIMAA MUSTRID"

Eesti suure juubeli tuultes valminud pöörased soengud.
"Eestimaa mustrid (on mul peas)"
Minu lemmikprojekt, mille tegemiseks läks peaaegu terve kuu. Mustrite tegemiseks sai inspiratsiooni paljudest erinevatest raamatutest. Minu suureks üllatuseks uurisid lapsed neid raamatuid suure huviga. Rääkisime rahvariietest ja igapäevaste tarbeesemete kaunistamisest. Õhus oli isamaalisust ja lapsed olid nii püüdlikud.
Veel kaks tööd rändavad kunstikonkursi raames mööda Eestimaa koole ringi.
Nautige!








ÕPETAJATELT ÕPILASTELE


Juba aasta alguses valmis üks tore töö. Tegijateks sedapuhku aga hoopis õpetajad. Mõeldes meie kooli kõikidele õpilastele...
"Hea südame ja abistavate käte toel suudab laps peaaegu kõike!"
Häid mõtteid kõigile :)






kolmapäev, 3. jaanuar 2018

PÄKAPIKUKÜLA


Pärast pikka pausi tuleb ka mõni pilt meie tegemistest. . .
Ega kunstiringis pausi pole olnud, lapsed on kõik nädalad usinasti vaeva näinud.
Selle projekti tegemiseks kulus päris mitu ja veel mitu tundi. Vahepeal valitses raamatukogus (meie tööruumis) täielik kaos, kuid lapsed end sellest küll häririda ei lasknud. Vastupidi - lennukatest ideedest puudust ei tulnud. Kõik nägid väga palju vaeva. Aitäh kõikidele lastele, olete nii toredad! :)
Natuke tööst endast ka. . .
Iga laps joonistas päkapikumaja kavandi, mille põhjal ta hiljem suurematest ja väiksematest pappkarpidest selle ka valmis meisterdas. Abiks ikka teip ja liim. Lõpuks värvisid lapsed majad guaššvärvide ja/või akrüülvärvidega üle. Ja tulemus jäi maagiline. Vaadake ise :)
Häid mõtteid ja südamlikku uut aastat kõigile!