Pärast pikka pausi tuleb ka mõni pilt meie tegemistest. . .
Ega kunstiringis pausi pole olnud, lapsed on kõik nädalad usinasti vaeva näinud.
Selle projekti tegemiseks kulus päris mitu ja veel mitu tundi. Vahepeal valitses raamatukogus (meie tööruumis) täielik kaos, kuid lapsed end sellest küll häririda ei lasknud. Vastupidi - lennukatest ideedest puudust ei tulnud. Kõik nägid väga palju vaeva. Aitäh kõikidele lastele, olete nii toredad! :)
Natuke tööst endast ka. . .
Iga laps joonistas päkapikumaja kavandi, mille põhjal ta hiljem suurematest ja väiksematest pappkarpidest selle ka valmis meisterdas. Abiks ikka teip ja liim. Lõpuks värvisid lapsed majad guaššvärvide ja/või akrüülvärvidega üle. Ja tulemus jäi maagiline. Vaadake ise :)
Häid mõtteid ja südamlikku uut aastat kõigile!