Oktoobri lõpus, Halloween'i ajal, kui teatavasti liigub ringi igasuguseid õudseid tegelasi, tegime ühe täiesti omamoodi kunstitunni. Nimelt said lapsed maalida jalgade abiga. Tegevus oli küll vahva ja tekitas palju elevust, kuid nõudis ka omajagu pusimist. Kuid kõik said hakkama paremini, kui ma lootsin. Hiljem oli neil võimalus oma pilti musta markeriga täiendada. (Paar last, kes sellel tunnil puudusid, said oma Halloween'i koletise joonistada)
Kõigile lastele pikk pai :)
Häid mõtteid!
I KLASS
II KLASS
III KLASS
IV KLASS
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar